BIOTTA

sok Breuss 500 ml
4,11 € / 30,97 kn
* dodatno se naplaćuje povratna naknada u iznosu od 0,07  € / 0,53 kn
Prema originalnom receptu Rudolfa Breussa. Prije više desetljeća recepturu za ovaj izniman sok je razvio Rudolf Breuss, praktičar prirodnog liječenja iz Austrije. Biotta posjeduje ekskluzivno pravo za proizvodnju ovog soka pod imenom Breuss diljem svijeta, te još i danas održava bliske kontakte s obitelji i potomcima Rudolfa Breussa. Točan recept za ovaj sok ostaje Biottina dobro čuvana tajna. Ali otkrit ćemo vam samo da se u njemu nalazi najbolje švicarsko povrće iz ekološkog uzgoja bez ikakvih dodataka pa čak i soli. Ovaj prirodni sok je dobar izvor kalija koji povoljno djeluje na održavanje normalnog krvnog tlaka.
 
Neto sadržaj: 500ml
Sastojci: sok od cikle* lakto-fermentirani, sok od mrkve* lakto-fermentirani, sok od celera* lakto-fermentirani, sok od krumpira* lakto-fermentirani, sok od rotkve*, regulator kiselosti: prirodna (L+) mliječna kiselina. Pasterizirano. *iz kontroliranog ekološkog uzgoja.
Proizvođač: BIOTTA AG, CH-8274 Tegerwilen, Švicarska.
Zemlja podrijetla: Švicarska
Stavlja na tržište RH: Pretti d.o.o., Rupa 42, 51214 Šapjane
Eko kodni broj: CH-BIO 006
Uvjeti čuvanja: Upotrebljivo 4 dana na sobnoj temperaturi, u hladnjaku 8 dana.
Upute za uporabu: Prije uporabe dobro protresti, servirati hladno.
 

Tagovi: ekološki proizvod, bez glutena, bez dodanog šećera, bez laktoze, vegan
Prosječna hranjiva vrijednost za100 ml
Energetska vrijednost150 kJ / 36 kcal
Masti0g
- od toga zasićene masne kiseline0g
UgljikohIdrati8g
- od toga šećeri6g
Bjelančevine1,0g
Sol 0g

Šifra: BI41230

ZAŠTO KUPOVATI U NAŠOJ TRGOVINI

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se". Postavke kolačića mogu se konfigurirati u vašem web pregledniku, a više informacija potražite ovdje. Slažem se